Shtepi Me Qera 1 1


20 000 LEK / muaj. Lost your password? Login. Apartamente Me Qera 1+1. bufe, garderobe, me boljer, dyer te blinduara, dyer alumini, dopjo xham, site dhe grila. Xhuvani, Elbasan. jepet me qera shtepi e mobiluar me te gjitha paisjet 1 + 1 kati i trete pallat i ri. 2 m² me dokumenta te rregullta nga firma, kati 5 me ashensor, tualete, ballkon, orientimi me diell, punime extra nga vet pronari, punime gipsi, e gjitha me parket, kondicioner, shitet i mobiluar ose vetem me k/bufe Shitet 40. Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi,Vila,Troje. Apartament/banese me qera 1+1 - Shtepi me qera - Tirane Numernje. Okazione me te fundit per garsoniere me qera 100 mij lek kerkoj nje vajze per ndarje qeraje shtepi me qera ne astir shtepi me qera te lira ne tirane shtepi me qera vlore per familjare shtepi me qera ne paskuqan shtepi me qera yzberisht konvikt privat 21 dhjetori apartamente me qera ne kombinat me 120 lek shtepi me qera tirane shtepi me qera tek fresku. Per me teper informacion ju lutem kontaktoni. Moderatorja Alketa Vejsiu, është tepër active në median sociale, megjithatë shumë pak dihet për jetën e saj private. Shtepi ne shitje , shtepi me qera nga Homeland Real Estate Cdo ditë duke sjellë tek ju pronat më të fundit në Shqipëri Shtepi ne shitje , shtepi me qera , prona te tjera per shitje dhe me qira, konsulencë financiare, ndërmjetësim, vlerësim prone, asistencë ligjore e shumë shërbime të tjera që ne ju ofrojmë derisa ju të gjeni atë që kërkoni. 33 000 EUR Numri i dhomave: 2. Local points of interest like Sky Tower and National Sport Park are reachable within less than 0. , Njoftime, Prona, Shtepi. Abonohu TANI në DigitAlb dhe Paguaj kur të kesh mundësinë! TELEFONONI NGA Kujdesi për Klientin: +355 42 273075, +355 682088888, +355 692080000, +355 800 4444 (brenda vendit me numrat fiks) DËRGONI TË DHËNAT TUAJA me Whatsapp nr: +355 69 403 2221 dhe shijo 1 MUAJ ABONIM FAMILJAR #QëndroNëShtëpi #PërTëTjeratKujdesemiNe. Sipërfaqe: 70. Shtepi me qera Lushnje Shtepi me qera 1+1 Lagja (G. Reshit Çollaku, në një zonë shumë të mirë dhe të aksesueshme. Njoftimefalas. 00 € Prishtinë SHTEPIJA SHITJE 185,000. I lanë të vdisnin në shtëpi/ Mjekët telefonojnë për tamponin, 1 muaj pasi pacientët me Covid-19 kishin vdekur Bota Dy ngjarje mjaft tronditëse janë bërë publike ditën e sotme nga gazeta italiane "Corriere della Sera". Kendi i gatimit ka ambjent te vecuar nga ambjentet e tjera. Keshilloj me poshte disa nga motoret e kerkimit per shtepia dhe apartamenteve me qera ne mbare gjermanine, si nga privatet dhe nga agjensite. shtepi me qera ne kombinat 1 1. Ndodhet ne nje shtepi private 3-kateshe, ne zone shume te qete. Home Shtepi me qera ; E spikatur. Numri i dhomave 2. al është media shqiptare e pavarur me autorë një grup gazetarësh te perkushtuar per te percjelle Lajmet e Fundit nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, tashme prej 11 vitesh, nga qershori 2009, përcjellim lajme nga te gjitha fushat ne kohe reale. Select sorting. Kur na ndajnë vetëm pak ditë nga 2 marsi, datë në të cilin presidenti Ilir Meta ka thirrur qytetarët që të marrin pjesë në një manifest kombëtar, kundër atij që ai e cilëson grusht shteti, vjen një koment nga kryeministri Edi Rama. jap apartament me qera 1+1 me sip 65 m2 e mobiluar, me dy ambjente gatimi. Kërko shpallje për tenda dhe shatora dimërore dhe verore me tryezë dhe karrike si dhe tavolina dhe karrika lëvizëse për zyre në mesin e 7. Vendi me i mire per shpallje falas per banesa ne shitje, banesa me qera, shetpi ne shitje, shtepi me qera, lokale, zyre, villa, troje, hotele dhe gjithcka tjeter per shtepi. Shtepi me qera ne Tirane. Me 1 tualet. Shtepi me Qera ne Tirane zona Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 1 dhe ka ambjent 1+1 me nje siperfaqe 60. Adresa: RR e drilonit, Pogradec. Kompleksi ofron edhe pishina dhe ambjente clodhje per banoret. Shtepi me Qera ne Tirane zona Rruga e Durresit/Zogu i zi: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 5 dhe ka ambjent 1+1 me nje siperfaqe 53. Nr kontakti: 0674031920. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Kerkoj Apartament me Qera. vlore shtepia ndodhet ne nje nga zo. )nuk perjashtoj dhe shqiptar. com uses n/a web technologies and links to network IP address 69. Apartamente Me Qera 1+1. Shtepia eshte e re dhe e mobiluar, e destinuar per tu dhene me qera. Jepet me Qera Apartament 1+1. 2+1 e pa mobiluar vetem guzhin e dollape. Shtepi me Qera ne Tirane zona Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 1 dhe ka ambjent 1+1 me nje siperfaqe 60. 5 m 2 dhoma të cilat disponojnë aneks. jepet me qera totalisht e mobiluar. Tirane ,Durres,. Marrim dhe japim shtepi me qera ne Tirane. faleminderit. Apartamenti eshte gjysem i mobiluar dhe ka orientim jug-lindje dhe te ofron te gjitha. Apartamenti eshte i areduar me mobilim shume cilesor qe e ben qendrimin. Jepet me qera. 000 leke/muaj (cmik fiks i padiskutueshem). : 04 363747 Fax. Apartamenti ka siperfaqe prej 60 m2, organizohet nga nje ambjent ndenje dhe gatimi i perbashket, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. 9, Kodi postar 1016, Tirane. bufe, garderobe, me boljer, dyer te blinduara, dyer alumini, dopjo xham, site dhe grila. Jeni ne kerkim te nje shtepie me qera? Posted by Apartamente per shitje at 3:35 AM No comments: Email This BlogThis! Share to Twitter Share to Facebook Share to Pinterest. Shitet objekt me truall 600 m 2. Subscribe for our newsletters and stay updated about the latest news and special offers. Zoti Soreca, dilni nga rezidenca ku jetoni sot, apo nga vila "Vlahutin" nëse jetoni aty e që paguhet me paret e qytetarëve europianë. Mbi 30000 njoftime. Gjeni shtëpi me qira në Kombinati I Drurit në Indomio. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje kompleksi te ri. Adresa: RR e drilonit, Pogradec. Personnalité politique. 8KORÇË, ALBANIA, 7001. Shtepi me Qera, Tirana. Pallat i vjeter, i rinovuar, kati 2. Apartamenti eshte me planimetri shume te rregullt dhe siperfaqe te bollshme. Me 1 tualet. Shtëpi me qera kodi-0000. Apartament 1+1 i mobiluar Jepet me qira apartament 1+1 në Rr. Kjo shtepi 1+1 ndodhet ne katin 4 ne Don Bosko, fare prane me ish-Filanton ne nje kompleks te ri me te gjitha sherbimet dhe jepet me qera 30. Shtepi ne shitje babrru and offers for rent apartment in Tirana and all Albania. Gazeta shtepi me qera 1+1 dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane dhe gjithe Shqiperine. 04/04/2020. Shtepi private 2 kate. Shtëpi me qera kodi-0000. Tregukosovar. , Njoftime, Prona, Shtepi. Fax: 00355 42 403 206 Tel: 00355 42 403 207/08/09 E-mail: [email protected],. 9 based on 11 Reviews "Kerkoj shtepi me qera 1+1ose gazioniere te mobiluar rreth. tek brryli ,pa shkuar tek materniteti i ri ,jepet me qera apartament 1+1,totalisht i mobiluar dhe i organizuar ne menyre mjaft komode,sallon ndenje,korridor,1 dhome gjumi me krevat dopio,banjo me dritare grohke/ftohje